Jelentkezés

Tájékoztató

Óvodánk a gyermek három éves korától a tankötelezettség kezdetéig felveheti a jelentkező gyermekeket, a fenntartó által engedélyezett maximális gyereklétszámig. Óvodánk a Waldorf – pedagógia szerint a 12078 – 1/2013/KOIR.sz. miniszteri határozattal jóváhagyott alternatív „Waldorf Óvodapedagógiai Program” (WOP) alapján készült helyi pedagógiai programja szerint látja el nevelési feladatát, alternatív magán köznevelési intézményként nem kötelező felvételt biztosító óvoda. A gyermekek óvodai felvétele óvodánkba jelentkezés alapján történik, mely után személyes találkozóra kerül sor. A beiratkozás alkalmával sor kerül az Együttműködési Megállapodások (pedagógiai és fenntartói) közös aláírására, Az adott nevelési évre felvehető létszámot az iskolába menő gyermekek száma határozza meg. Nevelési év közben a szabad férőhelyek számának függvényében fogadunk jelentkezést.

Jelentkezés módja

2020/2021-es nevelési évre a jelentkezési határidő 2020. április 6, hétfő.

A felvételről döntésről emailben, április 15-én(szerda) értesülnek a családok.
A beiratkozás a felvételt nyert családoknak április 17-én ( péntek) lesz, telefonon egyeztetett időpontban.

További információk:

emailen: szentendreiwaldorf@gmail.com